Android Oyun Önerileri

1. PUBG Mobile

PUBG mobile

Uzun adı ile Playerunknown’S Battlegrounds olarak adlandırılan bu oyun son zamanlarda adından fazlasıyla söz ettiriyor ve kuşkusuz Android oyunlarının en iyisi sıramızda ilk sırayı almayı hak ediyor.

2. Space Marshals

Space Marshals

Space Marshals oyununu oynamaya başladığınızda çok dikkatli olun çünkü fazlasıyla akıcı bir oyun olduğu için hemen bitirip rahatlamaya çalışıyorsunuz. Kurgusu ve oyun kalitesi ile oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

3. Last Day On Earth: Survival

Oynaması fazlasıyla keyifli olan bu oyunun ilk olarak kendi açıklamasını sizlere aktaralım. Oyuna göre kıyamet gibi gerçekleşen bir salgından sonra herkesin terk ettiği bir bölgede hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Hikayesiyle ve konusuyla oldukça etkili olan bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

4. Modern Combat Versus

Nişancı oyunlarında çağ açan bir oyun olarak adlandırılan Modern Combat Versus, aksiyon oyunlarını seven kullanıcılar için en ideal oyunlardan birisi. Oyun grafikleri ve kalitesiyle de fazlasıyla dikkat çeken bu oyun, online platformuyla da oldukça tercih ediliyor.

5. The Walking Dead No Man’s Land

Hikayesiyle ve kalitesiyle oldukça iyi olan bu oyun, fazlasıyla kendini size beğendirmeyi başarıyor diyebiliriz. The Walking Dead dizisini izleyenler için ise ayrıca etkileyici olarak gelebilir. Bu oyunu Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

6. Bloons Supermonkey 2

Bu oyun ilk bakışta size biraz basit gelebilir fakat oyunu oynadıkça ne kadar sürükleyici ve zevkli olduğunu daha rahat anlayabilirsiniz. Tamamen bir strateji oyunu olan Bloons Supermonkey 2’yi Play Store mağazalarından rahatça indirebilirsiniz.

7. Dead Warfare: Zombie

dead warfare

Yukarıda bahsettiğimiz Modern Combat oyununa alternatif olarak Dead Warfare’ın oldukça başarılı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Mobil oyun konusunda çoğu insanın beğenisini kazanan bu aksiyon dolu oyunu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederiz.

8. Lords Mobile

Hepinizin tahmin edebileceği gibi günümüzde en çok oynanılan oyun kategorisi olarak strateji oyunlarını söyleyebiliriz.Yukarıda bahsettiğimiz diğer strateji oyunlarından farklı olarak Lords Mobile, sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bu oyunu ücretsiz olarak Android mağazalarından indirebilirsiniz.

9. War Wings

War Wings oyunu uçak severler için vazgeçilmez bir oyundur. Yukarıda bahsettiğimiz aksiyon oyunlarının yanı sıra bir insan simülatörü değil de uçak yönlendirerek verilen görevleri yapmaya çalışıyorsunuz ve bu da oldukça eğlenceli ve sürükleyici gelebiliyor.

10. SimCity Buildlt

simcity buildit

2018’in en iyi 10 Android oyunu konulu yazımızda genel olarak hep aksiyon veya strateji oyunlarından bahsettik. Fakat en çok tercih edilen bir diğer oyun SinCity’nin öyle aksiyon dolu değil de eğlenceli bir vakit geçirme oyunu olduğunu söyleyebiliriz. 50 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan bu oyunun da listemizde yer alması gerektiğini düşündük.

titanyumtr

c#,VB.net,html-css tasarımları yapmakta ve ürün hizmetleri vermekteyim. Bana bu konularla ilgili danışmak için; E Posta: [email protected] İnstagram:Melih _barsoglu KODLAMAK GÜZELDİR. www.sonogrup.blogspot.com.tr Copyright TitanyumTurkey©

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir